Jelenlegi hely

Hibaüzenet

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls _menu_load_objects() függvényben (/var/www/html/includes/menu.inc 568 sor).

Osztályaink 2019/20

Osztályaink a 2019/20-as tanévben


7/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Gyükerné Barát Anikó

Barsi Hédi, Cseh Bianka, Csicsatkó Máté, Csuhai Csaba Junior, Filetóth Márk Máté, Filyó Kíra Judit, Galajda Zsófia Panna, Guti Kata, Hornyák Levente, Kalóz Lilla, Kerepesi Boglárka, Kismartoni Hanga Eszter, Kiss Dorka, Kocsis Kinga, Kóka Bíborka, Kopcsó Levente, Kovács Nimród Márk, Kubis Anna, Laczkó Dóra, Lakatos Zalán, Lengyel Enikő, Majoros Máté, Mandzák Álmos Déva, Matusz Dominika, Nagy Petra, Nagy Zsombor, Naszrai Vivien, Orosz Benedek Olivér, Pásztor Netti, Pintér Kinga, Rédai Virág, Sándor Ábel, Szabó Dóra, Szamosi Szabolcs, Szélyes Zalán Zsombor, Sziszák Gergő, Török Richárd, Trajcsik Dávid, Vanczák-Laczkó Dorina Léda.


8/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Nyíri Zoltán

Balogh Zsombor Csaba, Bánrévi Patrik, Bátori Panna Emília, Békési Dávid, Berényi Kinga, Biró Boglárka, Cserjési Dorka, Egri Boglárka, Fata Nelli, Fedor Bálint Simon, Flekács Lilla Gréta, Gombkötő Léna Lenke, Gondos István, Havasi Bernadett, Kaposvári Péter Gergő, Kárpáti Sára, Kocsis Otília, Kolbányi Dorka, Kovács Kristóf, Kővári Laura, Lakatos Bence Szilárd, Losonczki Luca, Major Botond, Máté Krisztina, Medve Dalma Luca, Nagy Liliána, Papp Viktória, Perényi Dénes Csaba, Plentri Olivér Mihály, Polefkó Péter, Somossy Rozi, Sulák Veronika, Szárnya Zsófia, Szatmári Levente András, Takács Patrícia, Tamás Laura Dóra, Tóth Barnabás Zoltán, Török Luca Rozanna, Varga Luca, Victor Hanna.


9/ny - kny Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Barta Péterné

Baricska Aliz, Béke Márton, Benkovics Vanda, Berkó Donát, Bódi Balázs, Dobos László, Gombkötő Donát, Halász Ádám, Herke Ádám Mátyás, Horváth Attila, Járó Zsanna Míra, Juhász Ádám, Kékesi Konrád, Kis Máté Levente, Kiss-Kollár Brigitta, Koncsol Ákos András, Kopcsó Tamás, Kótai Laura, Lévai Levente, Lukács Lolita, Mészáros Bálint, Mezei Márton, Munkácsy Liliána, Nagy Zsuzsanna, Polanen Armin Krisztián, Szigeti Lilla, Tarcsi Szonja, Tóth Bendegúz Benedek, Tyukodi Brigitta, Vattay Zsolt, Zilahi-Nagy Laura.


9/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Ónodi Katalin

Antal Gergő Imre, Bányai Gabriella, Bartal Ákos, Baumann Reto András, Csattos Barnabás, Dargai Alex, Demeter Petra, Demjén Máté, Drahos Dominik, Dulai Karolina, Gonda Bálint, Hajdú Lara, Handari Hanna, Hódi Csenge Ágota, Juhász Flóra Zsófia, Juhász Vivien, Kiss Henrietta, Kovács Ákos Domonkos, Madarassy Lili, Majoros Panna, Mestellér Zsófia Petra, Murányi Balázs Bence, Nagy Dávid, Németh Lili, Ónodi Hugó, Orosz Donát András, Polyefkó Bence Péter, Sallai Dominik, Seremet Péter, Somos Kristóf, Szabó Regina, Szépvölgyi Bálint, Tamás Gréta, Tamás Kinga, Tóth Vencel Tamás, Trozsák Ádám, Végső Dániel, Viszlai Zsolt.


9/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia nyelvi előkészítő osztály
Osztályfőnök: Fürj Marianna

Balázs Boglárka, Béry Anita, Czeglédi Péter, Csehovics Kitti, Csüllög Andrea, De Bartolo Matteo, Deák Zsanett Tímea, Dely Kristóf, Grundik Kamilla, Gyükeri Zsófia Viola, Husz Réka, Juhász Roland, Kőmüves Bence, Lipták Dóra, Mirki Viktória, Nagy-Herceg Patrik, Novák Gergő, Ovád Zsófia, Papp Botond, Pataki Bence, Rábavölgyi Réka, Rémiás Dániel Soma, Sándor Alexandra, Simon Eszter, Szabó Kristóf, Szászfai Lilla, Tardi Gábor, Villás Kinga, Zupkó Márton.


9/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Draskóczi Gábor

Balog Dániel, Bata Zsófia, Behinya Ádám, Berecz Anna Emerencia, Bodnár Beatrix Katalin, Bodzássy Mirtill, Bohó Kevin Patrik, Erdei-Nagy Benjámin, Faragó Ildikó, Farkas Gerda, Gedai Anna Zsófia, González Vázquez Emma, Hopka Panka, Horváth Petra, Juhász Zsófia, Kőteleki Lili, Kurecskó Szófia Bianka, Madaras Kata Lili, Magyari Dávid, Nádpataki-Sass Adél, Nehoda Jázmin, Oláh Bianka, Pindur Hanna, Pogány Emese, Sulyok Dorina Bettina, Szabó Luca, Szőke Viktória, Szőnyi Ádám, Tóth Zsófia Dalma, Varga Boglárka, Zelen Virág Lili.


9/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Komor Katalin Anita

Biró Boglárka, Cseh Vanda, Csiszár Míra, Dédesi Csenge, Deli Dorka, Erdei Dorka, Fenyvesi Zsófia, Filepkó Balázs Levente, Flekács Márton, Gyulai Iván György, Hevesi Ádám, Jakó Bálint, Janovicz Míra Krisztina, Kapusi Ádám, Karsza Panna, Kosztolányi Doroti, Kovács Réka, Kovács Zsombor, Létai Márk Szilveszter, Lévai Zita, Lupták Norbert, Maczkó Flórián László, Rédei Szabolcs, Rokonay Lili, Sárközi Mihály, Sirokai Csenge Etelka, Szabó Fanni, Szabolcs Regina, Szabon Bálint, Szendrei Anna, Szolgai Péter, Terziev Péter, Ujvári Vivien, Varga Emma, Veres Vivien, Voczelka Hanna Lili, Zalányi Márton.


10/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Juhászné Gál Anikó

Balla Boglárka Anna, Bánszki Máté Zsolt, Bernáth Petra, Czikora Nikolett, Csuha Petra Kata, Drótos Dóra, Geiszler Balázs, Gönczi Réka, Gyurcsó Dorka, Handa Máté Zoltán, Hriczu Dávid Ferenc, Iván Boglárka, Juhász Gabriella, Kádas Lilla, Karajz Petra, Kemény Evelin, Kiss Ákos Gábor, Kozák Laura, Krajnik Balázs, Lázár Marcell Péter, Majoros Petra, Marinov Lili, Molnár Inez, Oláh Kata, Oláh Tamás, Papp Levente, Sivák Dalma, Stan Dominik Alexander, Szabó Flóra, Szabolcsik Krisztina, Szilágyi Tamás Bálint, Szobeczki Jázmin, Szuhodolszki Natália, Varga Adrián, Vass Petra.


10/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Molnár Marianna

Berecz Bálint, Burka Rebeka, Czap Boglárka, Czine Boglárka Zsuzsanna, Csontos Petra, Dávid Laura, Demeter Dominika, Dicsuk Vanda, Draskóczy Hanna, Fuhrmann Adrienn, Hacsi Bernadett, Hajdu Bianka, Kánya Fanni, Kassai Nikolett, Katona Bernadett, Kis Gergő, Kiss Bianka, Kőfalvy Máté Simon, Kövér Rita, Losonczi Patrik Károly, Lövey Laura, Mázor Lili Hanna, Nagy Gyula, Németh Balázs Márk, Schuller Veronika, Soltész Blanka Gemma, Szabados Fruzsina, Szabó Regina Dalma, Szádvári Vajk Adrián, Szőke Gergő, Turcsány Panna, Vashegyi Gyémánt.


10/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Petrohán Krisztina

Antal Vanda, Bakos Rege, Baranyi Panna, Bártfai Lili, Csiklya Dóra Réka, Csorba Viktória, Dékány Blanka, Fodor Fédra, Futó Flórián, Gabóczi Panna, Gáll Brigitta, Gergácz Éva Emese, Golenya Gréta Barbara, Gulyás Dorottya, Gyurkó Gréta, Homovics Krisztina, Kárpáti Kincső, Kis Virág Vivien, Kiskun Balázs, Kiss Gréta, Kocsis Alexandra, Kovács Emma, Mészáros Anikó Gyöngyvér, Molnár Balázs, Pető Ramóna Kitti, Pozsgai Gergely, Sipeki Anna, Szakácsi Adél, Szegő Brigitta, Török Balázs, Vályi Vivien, Veinémer Dorina, Veres Boglárka, Visnyai Boglárka.


10/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Szőke-Czidor Judit

Bajáky Szabolcs, Brezsnyák Bence, Bumbera Lili, Czaga Balázs Gergő, Csordás Viktória, Dudás Bence, Erdélyi Gabriella, Fata Lili, Gonda Panna, Gyarmathy Fanni Ágnes, Illés Dániel, Kovács Edina, Kovács Vajk, Lázár Zoltán, Leskó Balázs Tamás, Ludnik Szonja, Majzik Virág Fanni, Márkus Tamás, Plentri Dávid Csaba, Sztupjár Kristóf Károly, Tóbiás Máté Levente, Uher Lívia, Vladár Levente Péter, Zentai Fanni Esztella.


11/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Figeczkiné Szabó Mónika

Alvarado Brianna Lea, Bacsó Antónia, Batykó Balázs, Baumann Erik Alexander, Béres Dániel, Demjén Ádám, Drig Dávid, Gecső Tamás, Glonczi Gabriella, Jóna Zsófia, Katona Boldizsár, Kelemen Beáta, Kenéz Nóra Laura, Koncz Dóra, Kovács Kolos Tamás, Ládi Dóra, Lundgreen-Kiss Márk, Madarász Rebeka, Mészáros Vanessa, Molnár Márkó, Muhi Tamás, Nádpataki-Sass Bálint, Nagy Bálint József, Papp Zita, Pejkó Laura, Simonyi Lilla, Somossy Márton, Szebeni Gergő Zalán, Szobota Erik Károly, Takács Ákos, Tomorszki Adrián, Tősér Trisztán, Varga Levente, Zupic Friderika.


11/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Aczélné Réthy Zsuzsanna

Babus Zsófia, Bacsó Fanni, Bacsó Mariann, Baranyi Vivien, Barta Flóra Zsófia, Birinyi Petra, Fazekas Fanni, Ferenczi Lilla, Ferenczi Rebeka Sára, Horváth Helga, Ináncsi Adrián, Izsó Laura, Jakab Zsófia, Kállai Kitti Eszter, Kalmár Levente, Kántor-Újvári Gerda, Kiss Brenda, Kovács Dániel, Kristóf Patrícia, Lengyel Panna Laura, Majoros Gabriella, Mikula Zsolt Erik, Proksch Bálint, Róde Lea, Slárku Antónia, Sugaras Patrik, Szabadka Szabina, Szatmári Balázs Róbert, Szolnoki Zsolt Ferenc, Tóth Petra, Vass Zsuzsanna Virág, Záborszki Petra.


11/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Radványi Edit

Balogh Ferenc, Behina Bálint, Benkovics Lina, Bognár Gábor, Bori Panna Stella, Boronkay Katalin Ágnes, Böröcz Lívia, Csontos Dóra Ildikó, Csóri Anna, Éles Vanda, Forgács Laura Erika, Gál-Szabó Anett, Hajdu Blanka, Hegedűs Gréta Nikoletta, Horváth Aida Liliána, Jónás Alexandra, Juhász Balázs Pál, Kiss Dominik, Kiszely Tamás, Kovács Nikolett, Kubis Dávid, Lesó Anna Ilona, Magyar Bálint, Molnár Levente, Nagy Erik, Németh Bence, Óvári Lili, Papp Krisztián Szabolcs, Séra Korina, Szakál Liliána Enikő, Szmola Anna Virág, Szoboszlai Zsófia, Sztankovics Zalán, Tátrai Boglárka Kinga, Tóth Karolina, Vécsei Vivien, Závojszki Fanni.


11/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Zobay Ferenc

Bagjos Blanka, Bozzay Viktória, Drótos Lilla Anna, Fábrik Fanni Boróka, Flekács László, Gál Anna, Gergely Milán, Haraszin Gréta, Havasi Bence, Havasréti Eszter, Jónás Péter, Józsa Lilien Csenge, Kamarás Réka, Keresztessy Eszter Réka, Komjáti Kornél Sándor, Kosztoványi Vencel, Krajnik Ágota Csenge, Kujbus Kitti, Lux Botond, Máthé Barna, Molnár Anna, Nemes Botond Zétény, Pap-Tóth Panna, Pavlik Máté, Pusztai Petra, Rácz Bálint Máté, Révész Lajos Bálint, Sárközi Márton, Sirokai György Koppány, Szabó Bernadett, Tátrai Virág Csenge, Turnyánszki Bence Kristóf, Ujj Zalán Bogdán, Veres Gergő.


12/1 - Emelt német nyelvi / két tanítási nyelvű (magyar-angol) osztály
Osztályfőnök: Dr. Bacsó László

Bajáky Zsombor, Béres Bence Ákos, Botz Réka, Cseh Roland, Deli Vanda, Fancsalszki András, Fükő Brigitta, Gáspár Máté, Götz Gergely, Jemerik Károly Róbert, Király Viktória, Kóka Jázmin Éva, Kutás Adriána, Leczó Roland, Nagy Gergely, Nagy Zsófia, Pálffy Gellért Mátyás, Radványi Patrícia, Rimán Viktória, Sasvári Csilla, Simon Soma Dávid, Siska Panna, Szabó Alexandra, Szabó Barbara Laura, Szalánczi Vilmos, Szatmári Alexa Kinga, Székely Levente, Szendrey Réka, Tóth Réka Bianka, Tusori Dávid, Varga Mihály, Zámbó Judit.


12/2 - Két tanítási nyelvű (magyar-német) / francia NYEK felmenő osztály
Osztályfőnök: Kardosné Magyar Mária Éva

Balák Bence Tibor, Bihary Adél, Csajka István, Fekete Gréta, Frei Milán Attila, Gál Szabolcs, Iványi Fruzsina Fanni, Jónás Jázmin, Jurecska Panna, Kazsimér Marcell, Kis Adrienn, Kiss Fanni, Kollárcsik Kitti, Kovács Barbara, Lapostyán Fanni, Lehoczky Anna, Molnár Gábor Mihály, Oláh Bálint Ferenc, Orosz Alíz Barbara, Orosz Daniella, Orosz Petra, Pirkó Krisztina, Rémiás Aliz, Rutkó Nikolett, Szabó Elizabet, Szabó Péter, Szihalmi Alexa, Urbán Laura, Vierg Daniella, Vigh Norina, Vollai Vivien.


12/3 - Emelt szintű biológia / emelt szintű rajz és vizuális kultúra osztály
Osztályfőnök: Leskó-Sallai Beáta

Balog Dániel, Bernáth Bettina, Cservenák Kata, Dancs Tamás Tibor, Daruka Fanni Eszter, Gombkötő Gitta, Gönczi Petra Virág, Janitor Zsófia, Juhász Julianna, Juhász Máté Péter, Kalydy Zsigmond, Károlyi Lilla Erzsébet, Kerekes Márkó, Király Máté, Kollár Rita, Kollár Sára, Kollonai Zsanett, Köpeczi Zsanett, Kucsinka Panna Zsófia, Lipták Nikolett, Nagy Ármin, Nagy Zoltán, Orosz Eszter, Salha Theodor, Soliman Dima, Szabó Eszter, Tamás Orsolya, Ternyik Katalin Anna, Tóth Barbara, Tóth Lili Dorina, Varsányi Máté, Veres Gergő, Vierg Vivien, Vihánszki Adél Dorottya, Záhorszki Kristóf, Zombor Lili, Zsarnai Zsanett.


12/5 - Hat évfolyamos általános tantervű osztály
Osztályfőnök: Juhász Judit

Balázs Dominik Bence, Barta Orsolya, Bátori Kata, Csapó Boglárka, Dobai Balázs, Doszpoly Boglárka, Gadus Fábián Armand, Hajdu Zsófi, Hernádi Dorina, Kubiczki Dóra Hanna, Lőrincz Emma, Mészáros Dominik, Mikula Frida Rebeka, Solcz Patrik Ádám, Szabó Bence, Szabó Eszter, Székely Petra, Tamás Klaudia, Tolnai Zsófia, Tóth Benedek, Tóth Zsófia, Török Gergely.

Tetszik: 
Average: 5 (3 votes)

Avasi Gimnázium

Az iskola címe:

3524 Miskolc, Klapka György u. 2.

E-mail:

titkarsag@avasi.hu
avasi.gazd@gmail.com

OM azonosító: 029 264
Telephelykód: 001 (KLIK 048 007)

Telefon

   +36 (46) 562-289 porta
   +36 (46) 562-287 tanári
   +36 (46) 562-289 titkárság
   +36 (30) 460-1886, +36 (30) 462-9377
   +36 (46) 366-620 igazgató
   +36 (46) 562-286 gazdasági iroda
   +36 (46) 364-603 testnevelői és konyha

Fax: +36 (46) 562-290

QR-kód

Web

A honlappal kapcsolatos észrevétel, vélemény, javaslat, kérdés...kapcsolat

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer